ISHII Portable Pro Ace Clinker Cutter 24″ : AWE-630XA
RM
848.00
The machine comes with JW aluminium curved handle, thick base sponges, long aluminium sliding extension side arm, 200mm protractor gauge and 22X titanium coated bearing cutting wheel
1 in stock
Add to cart
SKU:
S070-01-AWE630XA
Category:
Snips, Cutters & Tubing Tools
Description
Additional information
Description
Cutting Capacity :
Length : 630 mm
Thickness : 5 ~ 16 mm