MTC Slip Joint Plier : MTC-PL200
SKU:
S002-01-MTCPL200
Description
Length : 200 mm
Cutting capacity : Mild steel wire HRC 51 4.0 mm
Size:
A : 204 mm
B : 28 mm
C : 11 mm
D : 46 mm
E :-
F : 45 mm